MEIST


OÜ Mööbler- noobel mööbel valmib Eesti väikeettevõttes ja koostöös kliendiga. Oleme avatud väljakutsetele ja mõtleme ka raamidest väljaspoole. Näiteks oleme valmistanud innovaatilise turvasüsteemina praktilise riiulitega pöördkapi, mille idee alusel saime pakkuda lahendusi Rakvere Military Escape'i sisustuses. OÜ Mööbler on vastu võtnud tellimustöödena valla raamatukogudele heade ruumilahendustega riiulite tootmised. Ettevõte on tootnud ja käinud mööblit paigaldamas Eesti saartel, mistõttu oleme ka mobiilsed. Meile sobib, kui klient ei teagi kohe kõike, mida ta tahab ja alles kaalutleb, aga ka konkreetsed visioonid, mille osas oskame anda realistliku tagasiside ja pakkuda mõistlikku hinnaklassi või nõustada turuolukorrast, et osata langetada kliendile sobiv valik.

Spetsialist on valmis Sinuga kohtuma, üle vaatama ruumid ja olema paindlik. Me ei saa lubada, et teeme maagiat, sest meie lahendused on mõeldud kestma ja peavad olema ka praktilises kasutuses toimivad. Oleme loonud imelisi kööke, kus perenaisele on kõik mugav ja käeparane ja ta ei pea nuputama, kuidas oma lühikese kasvu tõttu mikseri ülemiselt riiulilt kätte saaks. Eks sageli ongi raske sõnadesse panna või ise osata ka tahta- ergonoomilised lahendused valmivadki koos mõeldes ja lahendusi läbi arutades. Ilus ese on hea, aga toimiv ja kasutatav ilus ese või mööblilahendus on super ja hoiab Sind rõõmsa ja tervena pikka aega. Ettevõte on olnud abiks ka mööbliplaadi saagimisel, kantimisel- näiteks ehitustöödel eramajas võivad tekkida olukorrad, et olemasolevate tööriistadega ei suudata tagada kvaliteetne töö ja puudu võib jääda materjalist. Saame abiks olla ka materjali töötlemisel (olemas puidutöötlemise pingid ja masinad), mida oleks mõistlikum tellimustööna teha.

OÜ Mööbleris töötavad kogemustega tislerid. Meie toodetud mööbel on ka meil endal koduses kasutuses ja praktika näitab, et hästi vastu pidanud nii aktiivsete laste mängud ja "abistamised". Tahame oma klientidele pakkuda pikaajalist kvaliteetset toodet.